Akademia Tenisa Prince
60-819 Poznań
WWW:
Akademia Tenisa Prince to największa w Poznaniu akademia tenisa założona przez byłych zawodników. Stworzona z myślą o nauczaniu i promowaniu tenisa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Nasza misja? Sprawiamy, że tenis staje się pasją!
Nasza Akademia powstała w 2009 roku z inicjatywy młodych ludzi, pasjonatów tenisa, byłych zawodników, którzy swoje doświadczenia zdobywali na arenie krajowej i międzynarodowej. Dzięki innowacyjnym metodom treningowym (Play + Stay) i wsparciu głównego sponsora firmy Prince wkrótce stała się czołową szkołą tenisa w Poznaniu.
Wszystkich chętnych zapraszamy do treningu - udowodnimy, że każdy jest w stanie serwować, rywalizować i liczyć punkty już od pierwszych uderzeń!
Akademia Tenisa Prince to coś więcej niż szkoła tenisa. To Tenisowy Klub Sportowy z wyspecjalizowaną kadrą.
Głównymi celami Akademii Tenisa Prince są:
- organizowanie systematycznego szkolenia (sportowego i rekreacyjnego) dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów
- rozwój zainteresowania uprawianiem mini i midi tenisa
- organizowanie imprez masowych o charakterze sportowym
- organizowanie turniejów tenisa
- organizowanie obozów i półkolonii, a także szkoleń związanych z tenisem
- i wiele innych
KORTY TENISOWE:
Studium WF i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego
60-632 Poznań, ul. Dojazd 7
OFERTA:
> TENISOWE PRZEDSZKOLE
Zapraszamy wszystkie dzieci od 4. roku życia.Zajęcia mają na celu rozwijanie koordynacji ruchowej, której opanowanie stanowi bazę oraz warunek późniejszego przyswojenia sobie przez ucznia umiejętności technicznych. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw które nawiązują do tenisa.
> SZKOŁA TENISA - OD AMATORA DO ZAWODOWCA
Prowadzimy naukę oraz doskonalenie gry w tenisa we wszystkich kategoriach wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy dzieci od 6-7 roku życia, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w treningach mini, midi i maxi tenisa.
> ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - TRENING CZYNI MISTRZA
W ramach zajęć proponujemy: nauczanie od podstaw, doskonalenie techniki gry, sparingi, konsultacje. Poziom treningów indywidualnych zależy od stopnia zaawansowania ucznia.
> TRENINGI OGÓLNOROZWOJOWE
Zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczone są dla wszystkich dzieci, a zwłaszcza tych które zainteresowane są udziałem w turniejach tenisowych. Na treningach koncentrujemy się nad rozwojem szybkości, zwinności, koordynacji, umiejętności prawidłowego biegania i innych niezbędnych cech, zwiększających tenisowy potencjał.
60 minut treningu obejmuje:
opłatę za kort, instruktora, sprzęt tenisowy (rakiety, piłki, akcesoria).
DODAJ KOMENTARZ

